Avukatlarımız

Av. Turhan UZUN (LL.M)

1975 yılında Sivas'ta doğmuştur. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2000-2001 yılları arasında ABD'de İngilizce ve Uluslararası Hukuk konularında eğitim almıştır. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk (Fikri-Sınai Mülkiyet ve Bilişim Hukuku) alanında yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca 2005-2006 yılında Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Spor Hukuku Enstitüsü tarafından düzenlenen Spor Hukuku Sertifika Programı'na katılmış ve programı başarıyla tamamlayarak Spor Hukukçusu Sertifikası almıştır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Ayrıca Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka Vekili olarak kayıtlıdır.
Uzmanlık Alanları ;
Fikri Mülkiyet Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Spor Hukuku, Bankacılık Hukuku, Basın ve İletişim Hukuku.

Av. Davut BAYER

1975 yılında Erzurum'da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2000 yılında "iyi" dereceyle bitirmiştir. 2001 senesinden beri büromuzda çalışmaktadır. Çok İyi derecede Arapça bilmektedir.
Uzmanlık Alanları ;
Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Gayrimenkul ve Kamulaştırma Hukuku, İmar Hukuku, İş Hukuku.

Av. Zeki DELİKAYA (LL.M)

1978 yılında Ağrı’da doğmuştur. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk (Fikri-Sınai Mülkiyet ve Bilişim Hukuku) alanında yüksek lisans yapmıştır. Halen İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel hukuk alanında Doktora öğrenimine devam etmektedir. Çok iyi derecede Fransızca bilmektedir. Ayrıca Türk Patent Enstitüsü nezdinde Marka ve Patent Vekili olarak kayıtlıdır.
Uzmanlık Alanları ;
Fikri Mülkiyet Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Basın ve İletişim Hukuku, Aile Hukuku, Sigortacılık Hukuku, Tüketici Hukuku.

Av. Yasemin KÜÇÜKKAYA BOĞ

2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Barosu bünyesinde Avukatlık stajını bitirerek avukatlık ruhsatını almıştır. Halen ofisimiz bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Av. Ayşegül AKKAYA

1991 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. 2012 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Halen Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Ticaret Hukuku alanında yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.